مزایاشارژکارتریج درهیواسان

تفاوت شارژ کارتریج در هیواسان با شارژ توسط دیگر شرکت ها و افراد

اين تفاوتها چند دسته است:
1- مهمترين تفاوت در اين است كه دستگاه پرينتر كليه كارتريج‎هايي كه شارژ مي‎كنيم در مركز تعمیرات پرینتر هیواسان موجود است و كارتريج‎هاي شارژ شده را تست نموده و مشتري مي‎تواند قبل از دريافت كارتريج، نمونه پرينت و كيفيت آن را ببيند. بنابراين اگر پرينتري را موجود نداشته باشيم كارتريج آن مدل را شارژ نمي‎كنيم.
2-كيفيت چاپ كارتريج شارژ شده دقیقا مشابه كارتريج فابريك آن مدل است.
3-تعداد برگ پرينت كارتريج شارژ شده را از روي كنتور پرينتر گارانتي مي‎كنيم كه معادل كارتريج فابريك باشد.
4- كارتريج‎هاي شارژ شده تا پايان عمر چاپ با كيفيت اوليه پرينت و چاپ مي‎كنند و از خال‎دار يا لكه‎دار ( سیاه شدن کاغذ ) شدن كاغذ (به واسطه پاشيدن پودر تونر) خبري نيست. نمایندگی برادر
پودر شارژ کارتریج

تفاوت شارژ کارتریج در هیواسان با شارژ کارتریج توسط ساير همکاران در نوع پودر و لوازم استفاده شده به هنگام شارژ کارتریج میباشد.
با توجه به اينكه پودر تونر، اصلي‎ترين و مهمترین بخش در تعيين كيفيت و قيمت شارژ است، پودر بكار رفته براي شارژ ليزر رنگي در اين مركز، پودر درجه يك آمريكايي است. بديهي است استفاده از پودرهاي يونيورسال چيني  باعث شارژ با قيمت پايين‎تر (و البته كيفيت پايين‎تر) مي‎شود، بنابر اين اگر به دنبال پايين‎ترين قيمت شارژ (و طبيعتاً كيفيت و احتمالاً پرينت با تعداد برگ كمتر) هستيد به سراغ ما نياييد.

تعداد برگ پرينت كارتريج شارژ شده را از روي كنتور پرينتر گارانتي مي‎كنيم كه معادل كارتريج فابريك باشد، با همان كيفيت اصلي.

با شارژ کارتریج بی کیفیت و ارزان کیفیت پرینت و عمر دستگاه پرینتر خود را پایین نیاورید

مشاهده قیمت شارژ کارتریج 

شارژ کارتریج