درباره ما

Rate this page

شرکت هیواسان يكي از مجهزترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات پرینتر در ایران می باشد كه با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در زمينه‌های فناوري اطلاعات (IT) ، به فعالیت می پردازد. شرکت هیواسان ضمن بهره مندی از تخصص، دانش، مهارت، تجربه و خلاقيت توانسته است تا به امروز با رعایت استانداردها ، در سطح مطلوبی به ارائه خدمات ( تعمیر پرینتر ، تعمیر فکس ، تعمیر لپ تاپ ، شارژ کارتریج و فروش تونر و جوهر پرینتر ) بپردازد و در جهت بهينه‌سازی كاربردهای تكنولوژی در كشور كوشا باشد.

هیواسان يك شركت فعال در زمينه سخت افزار و بزرگترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات پرینتر در ایران می باشد، این خدمات شامل موارد ذیل میباشد:

– تعمیرات پرینتر به صورت تخصصی

– نصب و راه اندازی سیستم های نظارتی و حفاظتی

– عقد قراردادهای تعمیرات پرینتر

– فروش پرینتر

تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی

هیواسان یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تعمیرات پرینتر ، لپ تاپ و فکس در سطح کشور می باشد که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین پیچیده تر شدن معماری سخت افزار و بردهای الکترونیکی، خدمات تعمیراتی را با  بهترین کیفیت به اشخاص و سازمان ها با گارانتی طلائی هیواسان ارائه می نماید.

خدمات تعمیراتی شرکت هیواسان به شرح ذیل میباشد:

– تعمیرات پرینتر

– تعمیرات لپ تاپ

– تعمیرات کامپیوتر

– تعمیرات تبلت

– تعمیرات دستگاه کپی ( آنالوگ و دیجیتال )

– تعمیرات دوربین های مدار بسته

مرکز تعمیرات هیواسان متخصص در تعمیرات پرینترها و ارائه دهنده گارانتی طلائی تعمیرات پرینتر ، آماده است تا در این جهت بهترین خدمات را به مراجعین ، مراکز ، ادارات و سازمان های محترم دهنده ارائه دهد.

فروش

کارشناسان فروش در شرکت هیواسان ضمن تحقیقات بازار و نیاز سنجی صحیح سازمان و شرکت ها و مراجعین و همچنین توجه به میزان بودجه ، ضمن معرفی بهترین قطعات و محصولات و تجهیزات در بالاترین کیفیت ، آنها را راهنمایی می نمایند. همچنین این شرکت با ارائه گارانتی طلائی تعمیرات پرینتر ، متعهد می شود که در صورت بروز هرگونه اشکال و ایراد در پرینترها و دستگاه ها ، واحد تعمیرات پرینتر هیواسان در اسرع وقت در جهت رفع آن اقدام خواهد کرد.